Donderdag 31 OktoberChiro JOMESA

Chiro JOMESA Geel-Punt

Chiro Jomesa Punt vind je ook terug op Facebook. Vind onze Facebookpagina leuk.

Op het programma 2021-2022

Hallo allemaal,

Fijn dat we met onze chirogroep weer fijn kunnen spelen.

Café avond 2 op vrijdag 11 maart

GAAT NIET DOOR
 

Volleybaltornooi (zaterdag 7 mei)

 

Volleybaltornooi op het terrein van de Chiro

Familiezondag (zondag 24/4)

Ouders mogen komen meespelen op de Chiro
 

Openluchtbal (8/7 en 9/7)

8/7 is het fuif, 9/7 optreden bandje,…
 

Kamp (21/7 tot 31/7)

Chirokamp naar Opoeteren

Wie zijn we ?

 

Wel, we zijn een toffe bende kinderen en leiding bijeen zoals de afkorting Jomesa al doet vermoeden : Jonge mensen samen.
Iedereen vanaf het 1e leerjaar tot het 6e middelbaar is er welkom en je wordt er ondergedompeld in de leuke wereld van spelletjes, samenzijn en vriendschap op elke zondagnamiddag van 14.00 – 17.00 uur achter de jongensschool. We vermaken er ons in het nabijgelegen bos, op onze lokalen boven de school keuvelen we rustig wat bij of we proberen de nieuwste spelletjes uit op de speelplaats.

De vergaderingen gaan door elke zondag van 14u tot 17u. De oudere groepen vergaderen iets langer.
De samenstelling van de leiding vind je hieronder.

Contactinfo

Leiding Chiro Punt 2021-2022

Voornaam Naam Adres GSM E-mail Geboortedatum Groep
Laurien Van Nuffel Groententen 4 0477/811761 laurien.van.nuffel@outlook.be 3/01/2002 Speelclub (1ste, 2de, 3de leerjaar)
Julie Branckaerts Velveken 102B 0471/276121 branckaertsjulie@outlook.com 22/01/2002 Speelclub (1ste, 2de, 3de leerjaar)
Matthis Vandeperre Velveken 59B 0468/155541 matthis.vandeperre@outlook.com 22/11/2002 Rakwi (4de, 5de, 6de leerjaar)
Boris Bastiaens Velveken 6A 0470/056079 boris.bastiaens@hotmail.com 21/01/1999 Rakwi (4de, 5de, 6de leerjaar)
Stef Peeters Velveken 102A 0497/193788 stefpeeters2009@hotmail.com 13/08/2001 Tito 
Mitze Moelants Stokt 61 0494/415678 mitzemoelants@gmail.com 10/01/2001 Tito 
Jord Proost Rauwelkoven 105 0497/696215 jord.proost@gmail.com 4/07/2002 Keti
Anne Liekens Doornboomstraat 51 0471/558454 anneliekens1@hotmail.com 18/10/2001 Keti
Fonne Van Loy Rauwelkoven 118 0476/077961 fonne.vanloy2@gmail.com 5/01/2001 Aspi

 

Algemeen mailadres Chiro Punt chiro.punt@gmail.com
 

 

Links