Chiro JOMESA

Chiro JOMESA Geel-Punt

Chiro Jomesa Punt vind je ook terug op Facebook. Vind onze Facebookpagina leuk.

Op het programma 2018-2019

Wie zijn we ?

 

Wel, we zijn een toffe bende kinderen en leiding bijeen zoals de afkorting Jomesa al doet vermoeden : Jonge mensen samen.
Iedereen vanaf het 1e leerjaar tot het 6e middelbaar is er welkom en je wordt er ondergedompeld in de leuke wereld van spelletjes, samenzijn en vriendschap op elke zondagnamiddag van 14.00 – 17.00 uur achter de jongensschool. We vermaken er ons in het nabijgelegen bos, op onze lokalen boven de school keuvelen we rustig wat bij of we proberen de nieuwste spelletjes uit op de speelplaats.

De vergaderingen gaan door elke zondag van 14u tot 17u. De oudere groepen vergaderen iets langer.
De samenstelling van de leiding vind je hieronder.

Contactinfo

Jongensleiding Chiro Punt

  Voornaam Naam adres GSM e-mail
                         
  Michaėl Gebruers Helleblok 36 0496/150515 michaelgebruers@outlook.com
                         
                         
  Joren Branckaerts Velveken 102B 0498/781184 joren.branckaerts@hotmail.com
                         
                         
  Dries Geukens  Larumseweg 123 0497/248045 geukensdries@hotmail.com
                         
                         
  Gilles Liekens Doornboomstraat 51 0499/435627 gillesliekens16@gmail.com
                         
                         
  Tiemen Moelants Stokt 61  0479/575062 moelantst99@gmail.com
                         
                         
  Jonas Proost

Rauwelkoven 105

0471/342299 jonas.proost@hotmail.com
                         
                         
  Siebe Ossenblok

Rauwelkoven 155B

0496/877851 s.ossenblok@hotmail.com
                         
                         
  Boris Bastiaens Velveken 6A 0470/056079 yboris.bastiaens@hotmail.com
                         
                         
  Niels Van de Ven Bell-Telephonelaan 6 Oevel 0488/714374 nielsv02@gmail.com
                         
                         

VB

Kristof Vandesande Tessenderloseweg 21 0476/390517  kristof.vandesande@gmail.com
                         
                         

VB

Kurt De Cnodder Doornboomstraat 83 0477/370801 kurtdecnodder@skynet.be
                         

Meisjesleiding Chiro Punt

  Voornaam Naam adres GSM e-mail
                         
  Hanne Branckaerts Velveken 102B 0479/135481 hanne.branckaerts@hotmail.com
                         
                         
  Sarai Liekens Steenovens 35 0489/404692 sarai.liekens@hotmail.com
                         
                         
  Charlotte Peeters Velveken 102A 0498/302408 peeters.charlotte99@hotmail.com
                         
                         
  Julie Verachtert  Vogelzang 41 0493/707179 julieverachtert9@gmail.com
                         

 

Algemeen mailadres Chiro Punt chiro.punt@gmail.com
 

 

Links